Narodziny dziecka zgłosisz teraz w aplikacji mObywatel
Od 5 marca rodzice mogą zarejestrować urodzenie dziecka online - bez wizyty w urzędzie. Wystarczy wypełnić formularz w aplikacji i wybrać sposób doręczenia aktu urodzenia: odbiór w urzędzie, przesyłkę pocztą lub dokument cyfrowy. To kolejne ułatwienie, które pozwala załatwić ważne sprawy szybko i wygodnie. Wystarczy wypełnić formularz i wybrać sposób doręczenia aktu urodzenia - wygodnie i o wybranej przez siebie porze. TUTAJ


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!