Urząd Gminy Włoszczowa

Świętokrzyski Konwent Informatyków 2022

Ocena 0/5

W Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Korzecku rozpoczął się dziś dwudniowy Świętokrzyski Konwent Informatyków 2022. Inicjatywa ta skierowana jest do pracowników samorządowych (gminę Włoszczowa reprezentuje Michał Suliga) oraz ich jednostek organizacyjnych. W trakcie konwentu zaplanowano spotkania wykładowe, prezentacje oraz warsztaty, które staną się platformą specjalistycznej wiedzy oraz wymiany doświadczeń.

Iwona Boratyn, rzecznik prasowy UG Włoszczowa

Galeria zdjęć

Świętokrzyski Konwent Informatyków 2022 3 Świętokrzyski Konwent Informatyków 2022 2 Świętokrzyski Konwent Informatyków 2022 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności