Urząd Gminy Włoszczowa

Świętokrzyscy włodarze spotkali się na konwencie w zamku Krzyżtopór w Ujeździe

Ocena 0/5

Wójtowie, burmistrzowie i prezydenci z województwa świętokrzyskiego spotkali się wczoraj na konwencie w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Wysłuchali prelekcji dotyczącej finansowania w ramach nowej perspektywy unijnej oraz ochronie zabytków. Rozmawiano także o tym jakie zadania względem zabytków mają świętokrzyskie samorządy. Jednym z prelegentów była świętokrzyski wojewódzki konserwator zabytków Joanna Modras. Drugim z prelegentów był Jacek Sułek, dyrektor Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, który wyjaśniał główne założenia naboru wniosków w ramach perspektywy unijnej na lata 2021 – 2027.

W konwencie uczestniczył burmistrz Włoszczowy Grzegorz Dziubek.

Iwona Boratyn, rzecznik prasowy UG Włoszczowa

Galeria zdjęć

Konwent w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. 10 Konwent w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. 9 Konwent w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. 8 Konwent w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. 7 Konwent w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. 6 Konwent w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. 5 Konwent w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. 4 Konwent w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. 3 Konwent w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. 2 Konwent w zamku Krzyżtopór w Ujeździe. 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności