W Centrum Duszpasterskim Diecezji Kieleckiej odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie świętokrzyskich samorządowców z biskupem kieleckim Janem Piotrowskim. W modlitwie i spotkaniu uczestniczył burmistrz Grzegorz Dziubek
Na zaproszenie kapelana świętokrzyskich samorządowców ks. Tadeusza Szlachty oraz księdza Rafała...
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!