Urząd Gminy Włoszczowa

Konwent ZMiG w Starachowicach

Ocena 0/5

W Starachowicach odbył się wczoraj konwent Związku Miast i Gmin Regionu Świętokrzyskiego, w którym uczestniczył burmistrz Włoszczowy Grzegorz Dziubek. Wśród prelegentów byli szef delegatury Najwyższej Izby Kontroli w Kielcach Grzegorz Walendzik - pierwszy po 89’ roku prezydent Starachowic oraz przedstawicielki Urzędu Statystycznego w Kielcach (Ewa Tomczyk, dyrektor US).

Galeria zdjęć

Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 14 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 13 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 12 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 11 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 10 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 9 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 8 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 7 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 6 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 5 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 4 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 3 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 2 Spotkanie świętokrzyskich samorządowców w Starachowicach. 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności