Kolejne modernizacje w świetlicy wiejskiej w Motycznie
Za blisko 180 tys. zł gmina wyremontuje dach budynku. Prace zakończą się jesienią. Dzisiaj burmistrz Grzegorz Dziubek podpisał umowę z wykonawcą - firmą Budowlano-Handlową "Daniel".
Od marca 2021 roku mieszkańcy Motyczna mają wodociąg. W zlikwidowanej szkole jest utwardzony plac do spotkań i rekreacji, altana oraz boisko. Sołectwo korzysta z dotychczas odnowionych pomieszczeń. Gmina stworzyła też, w dawnym domu nauczyciela, dwa mieszkania komunalne. Samorząd wsparł remont powiatowej drogi.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!