Urząd Gminy Włoszczowa

II Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO

Ocena 0/5

Przedstawiciele organizacji pozarządowych, wolontariusze, przedsiębiorcy oraz zainteresowani działalnością fundacji i stowarzyszeń spotkają się po raz drugi w Targach Kielce. W dniach 29-30 czerwca odbędą się II Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO. Po sukcesie pierwszej edycji, rośnie zainteresowanie udziałem w wydarzeniu. Zapowiada się większa i jeszcze bardziej zróżnicowana prezentacja wystawców z całej Polski.  Więcej https://www.targikielce.pl/ngo-expo

W tegorocznej edycji udział zapowiedziało ponad 170 wystawców z całego kraju i z województwa świętokrzyskiego. Trwa rejestracja osób i organizacji, które chcą odwiedzić Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO – EXPO w halach Targów Kielce. To fundacje, stowarzyszenia, kluby seniora, uniwersytety trzeciego wieku, koła gospodyń wiejskich, zakłady aktywizacji zawodowej oraz firmy i instytucje  zajmujące się pomocą.

Rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę internetową https://targingo.pl/ i tam w zakładce rejestracja zamieszczone są informacje, w jaki sposób można się zapisać.

Iwona Boratyn, rzecznik prasowy UG Włoszczowa

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności