„Jedynka” najlepsza w województwie w BRD!

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 maja 2015

W dniach 20-21 maja 2015r. w Daleszycach-Sukowie-Borkowie odbył się Finał Wojewódzki XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju BRD, który zakończył się wielkim sukcesem uczniów Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie.

Drużyny ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum zajęły I miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Skład zwycięskiej drużyny ze  szkoły podstawowej to: Zuzanna Oleksy, Zuzanna Grabiec, Mateusz Trzebiński oraz Hubert Żmuda. Mistrzowie województwa z kategorii gimnazjów to: Filip Sztuka, Adrian Józefowski oraz Daniel Szwajkowski. Podobnie jak w powiecie i  na tym etapie uczniowie „Jedynki” byli bezkonkurencyjni w klasyfikacji indywidualnej. Wśród szkół podstawowych I miejsce zdobył  Mateusz Trzebiński, zaś w kategorii gimnazjum zajęliśmy kolejno trzy pierwsze miejsca: I m. - Adrian Józefowski, II m. - Filip Sztuka, III m. - Daniel Szwajkowski.

Gratulujemy uczniom oraz ich opiekunowi p. Marcinowi Sztuce!
Życzymy powodzenia na finale centralnym, który odbędzie się w dniach 8-12 czerwca 2015r. w naszym mieście!