Nie żyje Elżbieta Borowiecka, była sołtys Konieczna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 września 2021

Dziś rano po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 70 lat zmarła Elżbieta Borowiecka, agronom, była sołtys sołectwa Konieczno, pracownica Przedszkola Samorządowego w Koniecznie. Z zawodu była technikiem rolnikiem, absolwentką Zespołu Szkół Rolniczych w Krzelowie. Pochodziła z Nagłowic, w powiecie jędrzejowskim. Mama przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Bebelnie - Małgorzaty Giec. Jesteśmy z Tobą Małgosiu! Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu. Msza Święta pogrzebowa odbędzie się 14 września, we wtorek, o godz. 13 w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Nagłowicach. Autobus dla mieszkańców Konieczna, którzy chcą towarzyszyć Zmarłej w ostatniej drodze, będzie oczekiwał przed domem śp. Elżbiety Borowieckiej - Konieczno 166 (dawna agronomówka) o godz. 12.10. Była sołtys Konieczna spocznie na cmentarzu parafialnym w Nagłowicach.

Iwona Boratyn, rzecznik prasowy UG Włoszczowa

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie Fot. Śp. Elżbieta Borowiecka przez wiele lat fascynowała się haftem. Tu na zdjęciu z  III Forum Kobiet Powiatu Włoszczowskiego w 2005 roku.

    Fot. Śp. Elżbieta Borowiecka przez wiele lat fascynowała się haftem. Tu na zdjęciu z III Forum Kobiet Powiatu Włoszczowskiego w 2005 roku.