Bezpłatny odbiór wielkogabarytów, zużytego sprzętu elektronicznego, opon i folii po sianokiszonkach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
21 września 2018

Od 11 do 27 września na terenie miasta i gminy Włoszczowa odbędzie się zbiórka wielkogabarytów, zużytego sprzętu elektronicznego, opon i folii po sianokiszonkach.

Zbiórka odpadów obejmować będzie:

- odpady wielkogabarytowe: stoły, szafki, krzesła, wersalki, fotele, dywany, wykładziny, materace,

- zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny: np. lodówki, pralki, telewizory, monitory,

- opony z samochodów osobowych, pojazdów jednośladowych, wózków,

- folie po sianokiszonkach.

Prosimy o wystawianie odpadów w dniu odbioru do godziny 7:00 zgodnie z harmonogramem umieszczonych na załączonym plakacie. Odpady wystawione po podanych terminach i czasie nie będą odbierane. Niepotrzebny sprzęt należy wystawić przed posesję lub przy pojemnikach na odpady komunalne – mieszkańcy bloków.

Elektrośmieci niekompletne nie będą odbierane.

Jeżeli ktoś poza wyznaczonym harmonogramem chce pozbyć się starych mebli i innych wielkogabarytowych odpadów, zużytego sprzętu elektronicznego nie może pozostawiać ich przy pojemnikach budynków wielorodzinnych lub przed posesją. Powyższe odpady należy oddać (BEZPŁATNIE) do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Reja 10 lub na Składowisku Odpadów „Kępny Ług” przy ulicy Przedborskiej 89,  od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu (41) 39 41 037 P.H.U. PAVER Karol Sienkiewicz lub (41) 39 42 669 wew. 143 Urząd Gminy Włoszczowa.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie