Ogólnopolska karta seniora

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 stycznia 2018

Każdy senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną kartę seniora. Wystarczy, że przystąpi do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Seniorzy mogą korzystać ze zniżek w kilkuset firmach i instytucjach w całym kraju.

Chcesz otrzymać kartę? Możesz samodzielnie pobrać, wypełnić i odesłać ze znaczkiem pocztowym ( jest potrzebny do odesłania karty) wypełniony formularz zgłoszeniowy dla seniora na adres:

Stowarzyszenie MANKO
al. J. Słowackiego 46/30
30-018 Kraków
z dopiskiem "Ogólnopolska Karta Seniora"

Stowarzyszenie MANKO, wychodząc naprzeciw potrzebom, wynikającym ze zmian demograficznych, od 2011 roku prowadzi działania proseniorskie. Obejmują one wydawanie bezpłatnego Ogólnopolskiego Magazynu „Głos Seniora”, organizację szkoleń, wydarzeń kulturalnych i prozdrowotnych dla seniorów a także wydawanie Ogólnopolskiej Karty Seniora (OKS). Program wspierają liczni ambasadorzy programu piosenkarka Irena Santor czy reżyser Krzysztof Zanussi.

Każda osoba, która skończyła 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną kartę, przystępując do programu. Karta jest bezterminowa i bezpłatna.

Ogólnopolska Karta Seniora uprawnia do korzystania ze zniżek na wybrane produkty i usługi. Obecnie w program zaangażowało się kilkuset partnerów. Wśród firm, które przystąpiły do programu znajdują się między innymi:
– uzdrowiska,
– ośrodki zdrowotno-medyczne,
– ośrodki rehabilitacyjne,
– ośrodki kulturalne (kina, teatry, muzea, klubokawiarnie),
– akademie językowe.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie