Zawodniczki z Konieczna wicemistrzyniami województwa w mini - piłce nożnej

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 grudnia 2017

1 grudnia br. w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku Kamiennej odbył się Finał Wojewódzki w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych (rocznik 2005 i młodsze). W turnieju finałowym o Puchar Marszałka Województwa zagrało 9 reprezentacji. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Koniecznie po zaciętej rywalizacji zajęły II miejsce i zdobyły wicemistrzostwo. Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica SP Konieczno Ramona Kaczmarek, a tytuł najlepszej bramkarki zdobyła jej koleżanka z drużyny Julia Jurek.