Dobra runda jesienna Hetmana

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 grudnia 2016

W dniach 1 do 4 grudnia r. drużyna trampkarzy młodszych Klubu Sportowego Hetman Włoszczowa brała udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim w Głuchołazach w województwie opolskim. Nasz zespół przez trzy dni rywalizował z silnymi drużynami z kilku województw zachodniej i południowej Polski. Oprócz zmagań sportowych chłopcy mogli również korzystać z licznych atrakcji oraz wycieczek przygotowanych przez organizatora. - Wróciliśmy bardzo zmęczeni, ale bogatsi w kolejne doświadczenia sportowe, z których będziemy korzystać w dalszej pracy szkoleniowej - powiedział Karol Lichosik, trener trampkarzy KS Hetman Włoszczowa.

27 listopada br. Drużyna K.S. HETMAN Włoszczowa z rocznika 2007/2008 wzięła udział Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezesa MKS Neptun Końskie, który rozgrywany był w Stadnickiej Woli koło Końskich.

Nasi chłopcy po rozegraniu trzech meczy zajęli trzecie miejsce w swojej grupie
i walczyli o miejsca 5 – 8.

Wyniki grupowe:

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – Football Academy Kielce 0:0;

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – AP Końskie 0:1;

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – Arka Kluczewsko 2:0 – bramki Bartosz Trela 2.

 Wyniki Finałowe:

 K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – Tęcza Gowarczów 3:1 – bramki – Bartłomiej Knapik, Joachim Łysakowski, Adam Nowak;

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – FA Kielce 2:3 – bramki – Dawid Sikorski, Bartosz Trela

 - Chłopcy zagrali bardzo ambitnie demonstrując niemałe już umiejętności i ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce w Turnieju - podsumował turniej Trener naszych 9-latków, Hubert Wójcik.

 W turnieju zagrali: Mateusz Otręba, Fabian Szwej, Joachim Łysakowski, Cyprian Kaczmarek, Piotr Cholewa, Paweł Czyżowski, Bartosz Trela, Bartłomiej Knapik, Szymon Kluska, Adam Nowak, Dawid Sikorski.

 

W dniach 12-13 listopada br. na zaproszenie Kubu Jurajskie Wilki Częstochowa Drużyna K.S. HETMAN Włoszczowa z rocznika 2006 wzięła udział w bardzo silnie obsadzonym VII Turnieju Piłki Nożnej Halowej „O Puchar Wilka”, który rozgrywany był na pięknej i nowoczesnej hali Sportowej przy ul. Żużlowej w Częstochowie, gdzie na co dzień swoje mecze mistrzowskie w Plus Lidze Siatkówki rozgrywa AZS Częstochowa.

Pierwszego dnia rozegrano mecze grupowe. Nasi chłopcy po rozegraniu trzech meczy zajęli trzecie miejsce w swojej grupie i następnego dnia walczyli o miejsca 5 – 8.
Wyniki grupowe, dzień pierwszy:

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – RKS Raków Częstochowa 1:1 – bramka: Patryk Bugalski;

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – Zagłębie Sosnowiec 2:1 – bramki: Patryk Bugalski, Dawid Koćwin;

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – Stadion Śląski Chorzów 0:2.

 Wyniki Finałowe, dzień drugi:

 K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – Zagłębie Sosnowiec 1:0 – bramka: Dawid Koćwin;

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – M-GOKIS Praszka 3:1 – bramki: Bartosz Machnik 3;

K.S. HETMAN WŁOSZCZOWA – UKS Jurajskie Wilki Częstochowa 7:5 – bramki: Jasiu Bujak 2, Bartosz Machnik 2, Joachim Łysakowski , Maciej Walasek, Karol Kusa.

 - Drugi dzień okazał się doskonały w wykonaniu naszego zespołu. Byliśmy niepokonani i w dobrym stylu ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce. Fajnie było widzieć zaangażowanie i frajdę z gry, która przekładała się na postawę w poszczególnych spotkaniach. Wszyscy zostawili na boisku serce i wracali do domów w doskonałych nastrojach - podsumował turniej trener naszych 10-latków Hubert Wójcik.

 W turnieju zagrali: Jan Bujak, Patryk Bugalski, Bartosz Cieślikiewicz, Dawid Gedera, Jakub Jamróz, Dawid Koćwin, Przemysław Kościołek, Karol Kusa, Mariusz Kusiński, Joachim Łysakowski, Bartosz Machnik, Adam Nowak, Kuba Orlik, Maciej Walasek.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Głuchołazy

  Głuchołazy

 • Powiększ zdjęcie Końskie

  Końskie

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie Częstochowa

  Częstochowa

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie